KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti, çalışanların iş ortamına bağlılığını arttırmaya, yöneticileri , liderleri, ve birbirleri ile ilişkilerini düzenlemeye, çalışanın performansını, motivasyonunu ve iş doyumunu yükseltmeye, kurumun üretkenliğini ve işlevselliği geliştirmesine yönelik yapılan düzenlemeleri ve iyileştirmeleri içermektedir.

Bir kurumun çalışan memnuniyetinin fazla olması orada yapılan çalışmaların kalitesini arttırmaktadır. Çalışanların kişisel mutluluk ve memnuniyetinden, ekiplerin ve departmanların gereksinimlerine kadar, gerektiğinde yönetimin de aktif katılımı ile ekip olma ruhunu, motivasyonu, çalışan memnuniyetini yükseltmeye yönelik amaca uygun sözel ve uygulamalı programların içerikleri tamamen kurumlara özgü olarak hazırlanmaktadır. Stresle başa çıkma ve öfke kontrolü, performans kaygısı, iş performansını arttırma, liderlik, işletmelerde iletişim becerilerini geliştirme, çatışma ve zaman yönetimi uzman kadromuz tarafından verilen kurumsal eğitimler arasındadır.

Kurumsal danışmanlık hizmetiyle kurumsal bütünlüğünüzü sağlayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, ilgili literatürdeki en son araştırmalar ışığında çalışmakta ve danışanlarına psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Nihai amacımız, danışanlarımızın psikolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve onların kişisel, duygusal ve psikolojik gelişimlerini desteklemektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Çalışma Saatleri : Pazartesi-Cumartesi, 10:00-18:00
© 2023 Psikodem Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Hemen Ara
×